تبلیغات
ضد شیطان پرستی - بررسی نفوذ معماری فراماسونری در خاورمیانه +تصاویر
 
ضد شیطان پرستی
قولو لا اله الا الله
درباره وبلاگ


سلام به همه منتظران !
اونایی که منتظر فرج مولا (عج) هستن!
امیدوارم هر چه زودتر مولا (عج) ظهور کنن و دل ما رو شاد کنن!
برای سلامتی و ظهور مولا (عج) صلواتی را هدیه فرمایید!
راستی پیشنهاد و انتقاد یادتون نره!

مدیر وبلاگ : محمد سرمدی
نویسندگان
اعُوذُ بِاللهِ مِنَ الْشَیْطانِ الْرَجیمْ
بِسْمِ اللهِ الْرَحْمنِ الْرَحیمْ
 
واژه"Symbol" در لغت به‌معنای نماد، نشانه، دالّ، نمودگار، نمون، رمز است و در عرف علمی، کد و سمبل نیز برای آن به‌کار می‌رود.
 
این اصطلاح، در حوزه فلسفه زبان، زبان‌شناسی، ارتباط‌شناسی و هنر و ادبیات به‌کار برده می‌شود و اصل آن ریشه در ادبیات نشانه‌شناختی جهان باستان دارد. گذشتگان همواره منابعی غنی از رمزها (نمادها) را در ادبیات خود دربر داشته‌اند و نمادها از اركان اساطیر كهن است؛ بلكه زبان اسطوره، نماد است. اما اصطلاح نشانه و به تبع آن انواع نشانه از جمله نماد (symbol)، برای اولین‌بار توسط چارلز ساندرز پیرس، فیلسوف پراگماتیست آمریکایی و با تقسیم سه‌گانه نشانه توسط او وارد ادبیات علمی دوران مدرن شد و مورد استفاده در علوم گوناگون قرار گرفت.

پیرس "نشانه‌ها" را به سه دسته معروف شمایل (Icon) ، نمایه (Index) و نماد (Symbol) تقسیم کرده است. این گفتار به مطالعه نماد با رویکرد ارتباط‌شناختی و به‌عنوان یک واسط (Medium) در انتقال پیام می‌پردازد و از جنبه‌های فلسفی محض و زبان‌شناختی صرف در این‌باره صرف‌نظر می‌کند.

در این گزارش به بررسی نمادهای فراماسونری به کار رفته در برخی نقاط در خاورمیانه و آسیا می پردازیم.


شهر آستانه

شهر آستانه قزاقستان اولین پایتختی است كه در قرن 21 ساخته شده و كاملا نشانگر مسیری است كه دنیا به آن سمت می‌رود. این شهر در حقیقت از بینش یك شخص نشات گرفته است: "نورسلطان نظربایف" رئیس جمهور قزاقستان؛این شهر به پشتوانه میلیاردها دلار پول فروش نفت، در دل یك محیط دوردست و بیابانی استپ‌های آسیا ساخته شده است. آنچه از این شهر ساخته شده است هم عجیب و جالب توجه است: یك پایتخت رمزآلود كه با در آغوش گرفتن نظم نوین جهانی، قدیمی‌ترین آئین شناخته شده بشر یعنی خورشید پرستی را جشن می‌گیرد. این شهر همچنان به شدت در حال ساخت و ساز است اما همین ساختمان‌هایی كه تاكنون ساخته شده‌اند هم تقریبا دیدگاه سری و اسرارآمیز نظربایف را نشان می‌دهند.

هرم صلح

بررسی نفوذ معماری فراماسونری در خاورمیانه +تصاویر

این هرم عظیم كه توسط پركارترین معمار انگلیس، "لرد نورمن فاستر" ساخته شده، یكی از مظاهر عجیب موجود در وسط استپ‌های آسیایی است. این ساختمان به گفته سازندگان آن به "ترك خشونت" و "متحد كردن ادیان جهان" اختصاص یافته است.

نورمن فاستر گفته است كه این ساختمان هیچ نماد قابل توجه دینی ندارد تا راه را برای اتحاد همه اعتقادات با یكدیگر باز كند. اما در حقیقت این هرم، معبدی برای تنها دین حقیقی معتقدان به مكاتب سری یهنی خورشید پرستی است. با سفر به درون این ساختمان، به روشنی نمادهای این نوع پرستش را درخواهید یافت.

شكل هرمی
مانلی هال، نویسنده كتاب "روش‌های سری همه قرون" می‌نویسد: شكل هرم از همان ابتدا به عنوان نماد ایده‌آل دكترین سری و بنیادهای انتشار این دكترین، پذیرفته شد.


عبارت زیرین: نظم نوین برای اعصار

همانطور كه مانلی هال اشاره كرد، هرم، نماد نهایی تمدن‌های اسرارآمیز باستان است. در آن تمدن‌ها علم یزدانی در اختیار ایلومینات‌ها و اغتشاش و سردرگمی نیز مربوط به توده ها بوده است. نخبگان امروز كه به علوم سری روی آورده‌اند نیز ورثه این خردهای باستان هستند و از هرم نیز به عنوان نماد قدرت در دنیای مدرن استفاده می‌كنند. اما سنگ بالای هرم كه به نام سنگ گم شده، شناور یا ایلومینات شده شناخته می‌شود، نشانگر اصول یزدای در دنیا و بشریت است. دیگر مفهوم نمادینی كه به سنگ گم شده مربوط می‌شود، هویت ناتمام نظم نوین جهانی است. گفته می‌شود كه سنگ گم شده هرم بزرگ وقتی روی هرم قرار می‌گیرد كه طرح‌های عصر قدیم به واقعیت بپیوندد. در ادامه هرم‌های دیگری را خواهید دید كه در سراسر جهان وجود دارند و نمایانگر قدرت نخبگان بر توده‌ها هستند.


صحنه ممفیس
هتل لوكسور، لاس وگاس
هتل رافلز، دوبی


سالن اپرا (زیرزمین)
وقتی وارد طبقه همكف هرم می‌شوید، درون آن تاریك و غارمانند است. در زیرزمین هرم، سالن اپرای آستانه قرار دارد كه توده های مردم در آن سرگرم می‌شوند.سالن اپرا در زیرزمین

با وجود تاریكی، تصویر عظیمی از خورشید تقریبا كل سقف را پوشانده است.

بخش میانی


میزگرد خورشید

دقیقا بالای سالن اپرا، فضای مركزی هرم قرار دارد. این مكان به عنوان اتاق ملاقات‌ كنفرانس‌های اتحاد سران مذهبی دنیا به كار می‌رود. به نمادسازی این مكان توجه كنید. سران مذهبی از سراسر جهان پشت پیكره‌ عظیمی از خورشید می‌نشینند و چگونگی تطبیق دادن اختلافات خود را برای ورود به "عصر جدید" مورد بحث قرار می‌دهند. نمادگرایی در اینجا كاملا مشخص است، همه علوم دینی نتیجه هدف اصلی پرستش یعنی خورشید هستند.

این فضا روشن‌تر از سالن اپراست كه این امر نیز روند حركت به سمت روشنایی یا ایلومینیشن را نشان می‌دهد.

تصویر خورشید هم كه در وسط میزگرد قرار دارد، دقیقا در بالای همان خورشیدی است كه در سقف سالن اپرا بود. بنابراین در حالی كه مردم در تاریكی دنیای مادی سرگرم هستند، ایلومینات‌ها و كسانی كه به روشنی رسیده‌اند دقیقا بالای آن‌ها نشسته و چگونگی رسیدن به خداشناسی را مورد بحث قرار می‌دهند.


اندیشیدن به خداشناسی

یكی از اهداف نظم نوین جهانی، جایگزین كردن همه ادیان با شكلی از نئوپاگانیسم است. كه نشست‌های هرم آستانه نیز به همین منظور تشكیل می‌شود. می‌بینید كه شهر آستانه، واقعا شهری از نظم نوین جهان است.

اوجبخشی فوقانی ساختمان كه با نام "اوج" شناخته می‌شود، نشانگر نقطه‌ای بهشت گونه است. این مكان دایره‌ای شكل بوده و دور تا دور آن نیز پنجره وجود دارد و كاملا با نور خورشید پوشانیده می‌شود. تصاویری از كبوترهای سفید نیز روی پنجره‌ها تعبیه شده كه نماد صلحی هستند كه در نتیجه اتحاد همه دولت‌ها و ادیان جهان در نظم نوین جهان حاصل می‌شود. "اوج" نمایشگر نهایی رسیدن به نور در سطح شخصی و جهانی است.
به سقف طبقه اوج نگاه كنید:خدای خورشیدی در بالای سر كسانی كه به روشنایی رسیده‌اند می‌درخشد.
حال به طبقه‌بندی هرم توجه كنید كه از سالن تاریك اپرا در زیرزمین شروع شده، به اتاق كنفرانس در میانه رسیده و به اوج خدایی ختم می‌شود. این طبقه‌بندی مضمن بینش فیثاغورثی به جهان است. آموزه‌های فیثاغورث كاملا در جوامع سری امروزه مورد مطالعه قرار می‌گیرد.

مانلی هال در بخش دیگری از كتاب خود در این باره می‌نویسد: "فیثاغورث جهان هستی را به سه بخش تقسیم كرد و آن‌ها را "جهان اعلی"، "جهان ممتاز" و "جهان مادون" نام نهاد. بالاترین مرتبه از جهان، یعنی جهان اعلی ماهیتی روحانی، زیرك و نافذ است كه در همه چیز رسوخ می‌كند و در نتیجه حقیت عالی یزدانی است. موجودیت یزدانی در همه جا حاضر و فعال بوده و همه قدرت‌ها و علوم را در بر می‌گیرد. هر دو جهان پائین‌تر نیز در حوزه این ذات اعلی وجود دارند.

" جهان ممتاز هم جایگاه فناناپذیران و همچنین محل سكونت صورت‌های ازلی نیز بوده است. بطوریكه ماهیت آن‌ها به هیچ‌وجه با ماده و عناصر خاكی شریك نبوده است، و آن‌ها سایه خود را بر سر دنیای مادون می‌گستراندند و تنها از طریق سایه‌هایشان قابل درك بودند. جهان سوم یا مادون هم منزل مخلوقاتی بود كه از جوهره مادی تشكیل می‌شدند. بنابراین حوزه دنیای مادون منزل بشر و موالید پائین دست بود كه اگرچه موقتا در زمین هستند اما قادرند با منطق و فلسفه به حوزه بالاتر نیز رشد كنند."


سه بخش هرم

به عبارت دیگر، این هرم، بیش از آنكه یك جذابیت توریستی باشد، نمایشگر فلسفه‌های اولیه است. این مسئله را "دن كرویكشانكز" نیز در سندش به زبان رمز گفته است: "نمایشگر قدرتی كه می‌آید".

 

بیتركبنای موسوم به "بیترك" (Bayterek) (به معنای صنوبر بلند) نیز كه توسط نورمن فاستر طراحی شده، شامل افسانه‌های ملی در مورد درخت افسانه‌ای زندگی و پرنده جادویی شادمانی است. این پرنده كه "سامروك" نام دارد، تخم خود را در شكاف بین دو شاخه یك درخت صنوبر قرار داده است. این تخم، كه همان گلوله طلایی است كه در بالای بنا دیده می‌شود، نمایانگر خورشید، یزدان اعلی، است.

این "درخت زندگی" هم نماد كانالی است كه ارواح از طریق آن دنیای مادی را ترك كرده و به جهان یزدانی می‌رسند. این مفهوم در بیشتر و یا حتی تمام جوامع سری نیز تكرار شده است.

درون گوی طلایی
بازدید كنندگان می‌توانند به بالای برج رفته و دید شگفت‌انگیزی از شهر نظربایف داشته باشند. البته در اینجا موارد عجیبی نیز مشاهده می‌شوند:داخل گوی این شی عجیب و مبهم دیده می‌شود. این شی، یك مثلث طلایی است كه اثر دست نظربایف نیز در آن دیده می‌شود. معلوم نیست كه دلیل این امر چیست. اما بد نیست كه به تصویر چند صحنه از فیلم "احضار كلی" توجه كنید:


در تصویر زیر شی عجیب دیگری كه درون گوی وجود دارد را مشاهده می‌كنید:
این یك كره است كه توسط نمایندگان 17 فرقه دینی امضا شده است. همانطور كه می‌بینید یك بار دیگر هم بحث از متحد كردن ادیان برای رسیدن به نظم نوین جهانی است.
ستون‌های ماسونیك
دو ستون در دو طرف و یك ستون دیگر نیز كمی دورتر در وسط آن‌ها قرار گرفته است. آیا این احتمال وجود دارد كه این تركیب یك نمادگرایی ماسونی باشد؟بله! برج‌های دوقلوی طلایی نشانگر دو برج ماسونی به نام‌های "بوعز" (Boaz) و "جاشین" (Jachin) هستند. تشریح و باز کردن نمادهای موجود در این ستون‌ها در حوصله این مقاله نیست، اما در همین حد هم می‌توان حدس زد که نظربایف یک فراماسون مقبول و کامل است.

کاخ ریاست جمهوریکاخ ریاست‌جمهوری که در نقطه فرماندهی شهر ساخته شده، در انتهای جاده تشریفاتی قرار گرفته است که با برج بیترک آغاز می‌شود. یک گنبد بزرگ نیز در بالای کاخ قرار دارد که نشانگر اصل زنانگی است. در مقابل نیز برج بیترک نشانگر اصل مردانگی می‌باشد. این آرایش در بسیاری از شهرهای مهم جهان از جمله واشنگتن و پاریس دیده می‌شود.

مرکز سرگرمی "خان شاتیری" (بزرگترین خیمه جهان)این محل عجیب و غریب ناتمام نیز توسط نورمن فاستر طراحی شده است. (فاستر اساسا کل شهر را طراحی کرده بود)

در زیر این خیمه، محیطی بزرگتر از 10 زمین فوتبال قرار دارد که تبدیل به یک پارک شهری، مرکز خرید و یک مجموعه بزرگ سرگرمی شامل میادین و خیابان‌های سنگ فرش می‌شود. این مجموعه‌ها شامل رودخانه قایق‌رانی، مرکز خرید، زمین مینی‌گلف و ساحل سرپوشیده می‌شود. گفته می‌شود که ساختار این مجموعه شبیه به پرستشگاه موقتی در هیکل سلیمان ساخته شده است.این عبادت‌گاه‌های موقتی که از چادر ساخته می‌شدند و از سوی یهودیان در زمان‌های گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفتند. پیشینیان نیز از این محل‌های باستانی در اهدافی مرموز و اسرارآمیز استفاده می‌کردند.

بزودی در آستانه...
ساخت و ساز همچنان به شدت در آستانه ادامه دارد اما چند پروژه واقعا جالب توجه نیز در آنجا وجود دارد که در ادامه نگاهی گذرا به آن‌ها خواهیم انداخت.

بازارهای مرکزیباز هم طراحی شده بدست نورمن فاستربرجهای دیوانه (این اسم رسمی پروژه نیست)استادیوم چشم جهان بین (اسم رسمی پروژه نیست)نتیجه‌گیری
نخبگان جهانی در حال آماده‌سازی شرایط برای متحد کردن کل دنیا تحت یک دولت واحد هستند و در تمام دنیا نیز نمادهای قدرت خود را به جای می‌گذارند.

این حقیقت که عموم مردم هیچ ایده‌ای در مورد ساختارها و ساختمان‌هایی که نمایانگر اهداف این نخبگان است،‌ ندارند موجب شده تا طرح‌های نخبگان جهانی نیز بدون هیچ چالش و توجهی به جلو برود. البته این طرح‌ها قرن‌هاست که در جریان هستند.

به بخشی از نوشته مانلی هال در سال 1918 توجه کنید: "وقتی که مردم عادی حکومت کنند، جهل بر بشریت حاکم می‌شود. وقتی کلیسا حکومت کند، خرافه‌پرستی بر بشریت حاکم می‌شود، و وقتی که دولت‌ها حکومت کنند، ترس بر مردم حاکم می‌شود. پیش از آنکه انسان‌ها بتوانند با یکدیگر در هماهنگی و تفاهم زندگی کنند، جهل باید به خرد، خرافه به یک ایمان ایلومینات و ترس به عشق تبدیل شود."

حکومت مردم عادی همان دموکراسی، کلیسا همان دین و دولت همان کشور است. به عبارت دیگرقبل از آنکه انسان‌ها بتوانند در هماهنگی با هم زندگی کنند، می‌بایست دموکراسی ( چون که توده‌ها گنگ هستند)، ادیان (چون خرافه‌پرستی هستند) و حکومت‌ها ( چون فقط به یک دولت جهانی نیاز است) را از بین ببرند.

بررسی نمادهای کفرآمیز و فراماسونری ساختمان دیوان عالی اسرائیل
ساختمان دیوان عالی رژیم‌صهیونیستی توسط خانواده قدرتمند "روچیلد"ها ساخته شده است. نکته جالب توجه در این رابطه این است که روچیلدها در مذاکره با رژیم‌صهیونیستی توافق کردند تا با سه شرط، هزینه‌های مالی ساخت ساختمان دیوان عالی این رژیم را تقبل کنند.این سه شرط عبارت بود از: روچیلدها مکان ساخت ساختمان دیوان عالی را تعیین کنند، آن‌ها از معماری مورد نظر خود استفاده کنند و کسی نیز نمی‌بایست از هزینه ساخت ساختمان مطلع شود.

پایگاه اینترنتی "کامن دریمز" طی مقاله‌ای با بیان آنکه دلیل طرح سه شرط مذکور آن بوده که ساختمان دیوان عالی رژیم صهیونیستی در حقیقت "معبد آئین اسرارآمیز ماسون" است که توسط نخبگان و برای نخبگان این آئین ساخته شده، به بررسی کامل شواهد موجود بر این امر می‌پرازد.

در ادامه متن کامل این گزارش تحلیلی آمده است. ساختمان دیوان عالی رژیم‌صهیونیستی در سال 1992 در بیت‌المقدس و در مقابل ساختمان "کنست" یا مجلس قانونگذاری رژیم‌صهیونیستی ساخته شد.

اگرچه معماری عجیب این ساختمان با انتقادات فراوانی روبرو شد اما روزنامه‌نگاران و منتقدان هیچ‌گاه به نمادهای واضحی که از رمز و رموز آئین‌های مخفی در این ساختمان دیده می‌شود، اشاره‌ای نکردند. این در حالی است که نمادها و اصول ماسونیک و ایلومیناتی (روشن‌ضمیران) بطور فیزیکی در بسیاری از بخش‌های این ساختمان وجود دارد که بدون هیچ شک و تردیدی از گردانندگان اصلی دیوان عالی خبر می‌دهد.

خانه روچیلدها
خانواده روچیلد از تبار آلمانی‌های یهودی است که یک نظام بانکداری و مالی جهانی را بنا نهاده است. در واقع فرزندان "مایر امشل روچیلد"‌ که در فاصله سال‌های 1744 تا 1812 می‌زیسته‌ است، در سراسر اروپا پخش شده‌اند و تبدیل به یکی از مهم‌ترین بازیگران اجتماعی، سیاسی و اقتصادی این قاره گشته‌اند.

این خانواده با برقراری روابط نزدیکی با نخبگان انگلیس، اتریش، فرانسه و ایتالیا تبدیل به یک نیروی مخفی در اغلب رویدادهای سیاسی چند قرن اخیر شده‌ است. بطوریکه که تاریخ‌نویسان دگراندیش می‌گویند که روچیلدها نیز در کنار "راکفلر"ها و "دیوپنت‌"‌ها بخشی از 13 نژاد بدنام ایلومیناتی هستند.

روچیلدها در حقیقت یکی از موسسان جنبش صهیونیست و فعال‌ترین بازیگران در تشکیل رژیم‌ صهیونیستی نیز بوده‌اند. بطوریکه "جیمز ای.د روچیلد" هزینه ساخت کنست که اصلی‌ترین ساختمان سیاسی اسرائیل است را تامین کرد. و دیوان عالی رژیم‌صهیونیستی نیز توسط یکی دیگر از اعضای دودمان روچیلدها یعنی "دروتی د روچیلد" ساخته شده است.


تصویری از ورودی دیوان عالی رژیم‌صهیونیستی – خانواده روچیلدها به همراه شیمون پرز و اسحاق رابین

جالب اینجاست که کمی دورتر از ساختمان‌های دیوان عالی و کنست، "موزه راکفلر" قرار گرفته است که نشان می‌دهد این منطقه در حقیقت به چه کسانی تعلق دارد.

این گزارش با یادآوری آنکه "جری گلدن" نیز چند سال پیش کتابی را در مورد دیوان عالی رژیم صهیونیستی و به مفاهیم پنهانی که در آن وجود دارد پرداخت، می‌نویسد: وقتی در مورد ساختمان‌های این چنینی مطالعه می‌کنیم به موارد مشترکی بر می‌خوریم که عبارتند از: نمادهای ایلومیناتی، هرم، صعود به بالا، عدد 13 یا 33 و نمادهای جنسی؛ که تمامی آن‌ها در ساختمان دیوان عالی اسرائیل نیز دیده می‌شود.

راهی به سوی ایلومیناتی
نویسنده مقاله کامن‌دریمز در توضیح موقعیت نمادین ساختمان دیوان عالی رژیم‌صهیونیستی می‌گوید: سفر و عبور از دیوان عالی در حقیقت حرکتی نمادین به سوی روشنی و روشن‌گرایی (ایلومنیشن) است. در واقع "هدف" نهایی این سفر رسیدن به بالای هرمی است که در سقف دیوان عالی وجود دارد. یعنی بالاتر از جایی که در معابد یهودی "قدس الاقداس" و مقدس‌ترین بخش ساختمان است.
در هر یک از وجوه هرم نیز حفره‌ای وجود دارد که نمایانگر چشم جهان‌بین، "معماری کبیر" ماسونی است.هرم به همراه چشم جهان‌بین در بالای ساختمان دیوان عالی رژیم‌صهیونیستی


پلکان تاریکی به روشنایی
هر کسی که وارد دیوان عالی رژیم‌صهیونیستی می‌شود، خود را در یک محیط تاریک خواهد یافت که در مقابل آن پلکانی وجود دارد که به منبع روشنایی می‌رسد.با بالا رفتن از این پله‌ها، به تدریج از عمق تاریکی کم می‌شود تا آنکه نهایتا به روشنایی باشکوه و با عظمت خورشید می‌رسید. این پلکان از سه پله 10 تایی تشکیل شده است که مجموعا 30 پله می‌شوند. این 30 پله نیز نمایانگر 30 درجه اول فراماسونری هستند. یعنی مراحلی که کفر به تدریح از اعماق زندگی مادی (تاریکی) گرفته شده و به خرد و ایلومیناتی (روشنایی) و نور می‌رسیم.

همانطور که می‌دانید، فراماسونری در محموع از 33 درجه تشکیل شده است که در ادامه این مقاله خواهیم دید که سه درجه آخری در کجای ساختار دیوان عالی اسرائیل قرار دارند.

اما در سمت راست پلکان، تخته سنگ‌های قدیمی وجود دارند که یادآور دیوارهای بیت‌المقدس باستانی هستند. این در حالی است که در سمت چپ پلکان، دیواری مدرن و صاف دیده می‌شود. این نمادسازی نیز نماینگر طبیعت بی‌انتهای آموزه‌های سری و پنهانی است که از دوران باستان تا به امروز انتقال یافته است.

به هر حال، به محض آنکه بازدید کننده از پله‌ها بالا برود، شاهد منظره عظیم و زیبای بیت‌المقدس خواهد بود و آن را تحسین می‌کند. این امر نیز در زبان نمادین این گونه تعبیر می‌ششود که شخص روشن شده، "دیدی روحانی" بدست آورده است.منظره بیت‌المقدس بعد از بالا رفتن از پله‌های ایلومیناتی

در کف زمین نیز طرحی کشیده شده است که فرد را به ورودی کتابخانه هدایت می‌کند. یعنی محلی که دقیقا در زیر هرم قرار گرفته است.

کتابخانه


طبقه دوم کتابخانه دیوان عالی رژیم صهیونیستی

کتابخانه به سه طبقه تقسیم شده است که از لحاظ نمادین نمایانگر سه درجه آخر فراماسونری است( یعنی مراتب 31، 32 و 33).
اولین طبقه مخصوص وکلا و حقوق‌دانان است، طبقه دوم برای قضات سات و کتاب‌های موجود در طبقه سوم نیز تنها در دسترس قضات بازنشسته قرار می‌گیرد.

این شیوه عملکرد کتابخانه که دسترسی‌ به اطلاعات را محدود می‌کند، دقیقا منطبق بر دستورات رازآلودی است. که می‌گوید هر درجه تنها وقتی اعطا می‌شود که شخص با موفقیت، مرتبه قبلی را طی کرده باشد.

کتابخانه دیوان عالی رژیم‌صهیونیستی نیز شامل کتاب‌های قانونی، قضایی، فلسفه و معنوی است. هیچ شکی نیز وجود ندارد که کتاب‌های "رزرو شده" شامل سرمایه‌ای از علوم سری و رمزی هستند.

مسئله دیگر در مورد کتابخانه اینکه، در بالای آخرین طبقه از کتابخانه که نمایانگر درجه سی و سوم فراماسونری است، پایه هرم قرار گرفته است. اینجا دقیقا همان جایی است که فراماسونری بطور نمادین به پایان می‌رسد و روند پنهانی ایلومیناتی آغاز می‌شود.نمای هرم از داخل ساختمان

در قسمت زیرین هرم و روی کف ساختمان نیز شاهد یکسری الگوهای خاص هندسی هستیم.جری گلدن در این‌باره همچنین اشاره کرده است که یک کریستال در وسط این الگوی هندسی و دقیقا در زیر چشم هرم قرار گرفته است. آیا این امر هم معنای خاصی دارد؟

قضات روشنایی و ایلومیناتی را اقامه می‌کنندگفته می‌شود، ورودی‌های اتاق‌های دادگاه، شبیه مقابر باستانی یهود هستند و آن‌ها را بازسازی کرده‌اند. حفره‌های بالای درب‌ها نیز به معنای آن است که روح اجازه ترک اتاق را دارد. همچنین می‌بایست به تضاد ایجاد شده بین قدیم و جدید نیز توجه کرد.سلول‌های زندان، اتاق دادگاه و محل استراحت قضات به ترتیب بر روی یکدیگر قرار گرفته است که نماد طبیعت سه گانه جهان است.

زندانیان محبوس در سلول‌ها، نماد زندان دنیای پست مادی هستند. اتاق‌های دادگاه که روی سلول‌ها قرار گرفته‌اند، نماینده "دنیای بالاتر" هستند که الوهیت و خداییت در تماس با بشریت قرار می‌گیرد.


اتاق‌های دادگاه
در اتاق‌های دادگاه همچنین، قضات به واسطه منبعی از نور طبیعی، روشن می‌شوند. بنابراین قضات در حالی به دفاع و دعوی توده مردم نشسته در دادگاه گوش می‌دهند که دائما، نوری الهی بر بالای سر آن‌ها می‌درخشد. بعد از اتمام دادگاه، قضات به محل استراحت خود می‌روند که در بالای دادگاه قرار گرفته است. این مسئله نیز نماد "صعود" و بالا رفتن به دنیای الهی است. یعنی وقتی تصمیمی اتخاذ می‌شود، قاضی به بالا صعود می‌کند تا نور را به دنیای پایین‌تر برساند.

نماد باروری
در بیرون اتاق‌های دادگاه، راه پله‌ای قرار گرفته که به طبقه‌ پائین‌تر منتهی می‌شود. در اینجا دو خاصیت وجود دارد که هیچ مقبره سری بدون آن‌ها کامل نمی‌شود.در وسط راه‌پله، شکلی شبیه به مدور و کیسه‌ای قرار گرفته که نمایانگر آلت تناسلی جنث مونث است که یک ستون نیز به نماد آلت جنسی مرد به داخل آن نفوذ کرده است.

این معماری به وضوح نماد باروری است که از اتحاد مذکر و مونث تشکیل شده است. در بسیاری از مقابر سری، یک نماد باروری نیز در پائین‌ترین طبقه آن‌ها قرار گرفته است. که در اینجا نیز احتمالا چنین چیزی در قسمت زیرین و در بخش گنبدی وجود دارد.در برخی ساختمان‌های سری، "ستاره ایشتار" (نماد باروری) در مرکز گنبد زیرین پنهان شده است.

بخش بیرونی
بخش خارجی دیوان عالی رژیم‌صهیونیستی نیز شامل خصوصیت‌های نمادین بسیار زیادی است. تنها کافی است تا مسیری که سنگ "دروتی د روچیلد" نشان می‌دهد را دنبال کنید تا ببینید که شما را به کجا می‌رساند.ستون هرمی سنگیاینجا بیشه دروتی د روچیلد است. این ستون هرمی سنگی یکی از متداول‌ترین و آشکارترین نمادهای سری است که در سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته است.

در مصر باستان، نماد آلت جنسی جنس مذکر همراه با خدای ازیریس نشان داده می‌شد. بر اساس افسانه‌های مصر باستان، ازیریس توسط شیث درهم شکست و به 13 تکه تقسیم شد. ایزس، الهه حاصلخیزی نیز سفری طولانی انجام داد تا بخش‌های پیکر ازیریس را دوباره بازیابی کند و در نهایت به جز آلت جنسی ازیریس که توسط یک ماهی بلعیده شده بود، موفق شد دیگر بخش‌ها را پیدا کند.

این "آلت گم شده" نماد انرژی جنس مذکر است و در اغلب موارد (مثل دیوان عالی اسرائیل) درون یک دایره قرار داده می‌شود که آن هم نماد آلت جنسی زن و انرژی است.

اما ستون هرمی سنگی در وسط یک ستاره، نمایانگر یک عمل جنسی و اتحاد نیروهای مخالف است. همانطور که می‌دانیم، در دنیای مدرن ما نیز این ستون‌های هرمی سنگی تقریبا در تمامی ساختمان‌های مهم و مادین دیده می‌شوند و بنابراین تبدیل به نماد قدرت نخبگان سری شده‌اند.

محوطه حیاطمحوطه حیاط حالت زیبایی شبیه به فرقه زن (Zen) دارد. بطوریکه یک منبع آب دائما در حال جوشیدن است و جریان آب نیز در یک مسیر باریک به سمت یک سنگ عجیب پیش می‌رود.

مستندات رسمی دیوان عالی رژیم‌صهیونیستی می‌گوید که محوطه حیاط بیان فیزیکی آیه‌ای از "مزامیر" (زبور داوود) است. در این آیه آمده است: " چشمه‌های حقیقت از زمین می‌جوشد و عدالت از بهشت به پائین می‌آید."

حال دقت کنید که دفاتر قضات مشرف به محوطه حیاط است بنابراین آن‌ها بطور نمادین "از بهشت به پائین آیند". جریان آب نیز مستقیما به زیر یک سنگ عجیب و مبهم می‌ریزد.اما این سنگ چیست و چرا "حقیقتی که از زمین جوشیده" به این سمت می‌آید؟ سطح صیقلی این سنگ، تصویر شکسته شده‌ای از حیاط را منعکس می‌کند که باید دید این امر نمایانگر چیست؟

صلیب لگدکوب شدهدر مرکز پارکینگ دیوان عالی رژیم‌صهیونیستی، مسیرهایی وجود دارد که شکل صلیب مسیحیان را تشکیل می‌دهند.جری گلدن می‌گوید که این صلیب از عمد در این مکان قرار گرفته است تا توسط بازدیدکنندگان لگد شود.

احتمالا گلدن درست می‌گوید. زیرا در ساختمانی که نمادگرایی معنوی حاکم است، بسیار بعید است که سازندگان، بدون فکر و نسنجیده چنین مسیرهایی را طراحی کنند. به عبارت دیگر این امر به هیچ وجه تصادفی نیست.

به هر حال،‌بازدیدکنندگان از پله‌ها پائین می‌روند و از دید نمادین، به حوزه پست‌تر نزول می‌کنند تا به صلیب برسند. همانطور که می‌دانید، اهمیت عمل صعود و نزول در این ساختمان بسیار بالاست و این مورد خاص هم استثنا نیست.

در واقع جوامع سری و پنهانی بطور تاریخی با کلیسای مسیحی مخالف بودند. کلیسا نیز بارها آن‌ها را مورد آزار و اذیت قرار داده و آنان را به انواع کفر و ارتداد متهم کرده است.

در قرون وسطی نیز شوالیه‌های معبد (فرقه‌ای از صلیبیون نظامی که اجداد فراماسونری محسوب می‌شوند) توسط اسقف اعظم "کنتربری" متهم به انجام اقدامات ضد مسیحی شدند. که از جمله آن‌ها "لگد کردن صلیب در زیر پا" در ابتدای فعالیت‌هایشان بود.

اناراین انارها که روی زمین قرار داده شده‌اند، برای بینندگان عادی کاملا غیرقابل فهم و بی‌معنی هستند. این در حالی است که چنین علائمی، معانی خاصی برای دانش‌جویان فرقه‌های اسرارآمیز و فراماسونری دارند.

"منلی هال" نویسنده آمریکایی در کتاب "آموزه‌های سری تمامی قرون" می‌نویسد: در بین اسرار باستانی، انار نمادی یزدانی بود که معنی عجیبی نیز داشت. که نمی‌بایست معنی آن افشا می‌شد. بطوریکه آن را "راز ممنوعه"‌نیز نامیده‌اند.

هال می‌افزاید: بسیاری از خدایان و الهه‌های یونان در حالی که میوه یا گل انار را در دست دارند به تصویر کشیده شده‌اند. که این امر بدین معناست که آن‌ها اعطا کننده زندگی و نعمت و فراوانی هستند.

به گفته این کتاب، انارها همچنین در قسمت بالایی ستون‌های "جاشین و بوآز " (Jachin and Boaz) نیز قرار داشتند. این دو ستون در دو طرف ورودی معبد موسوم به سلیمان قرار داشتند. بر اساس دستورات یهوه، خدای یهودیان، نیز گل‌های انار می‌بایست به عنوان زینت بخش پائینی جامه مخصوص کاهنان اعظم یهود به کار می‌رفت.

آنطور که هال می‌گوید، انارها بر روی دو ستون مقابل معبد سلیمان قرار داشتند. حال با دانستن حداقلی از آموزه‌های ماسونی خواهید دانست که معبد سلیمان و ستون‌های جاشین و بواز بیشترین اهمیت را در این آموزه‌ها دارند.

"آلبرت پایک" در کتاب "معنویات و عقاید تعصبی" خود می‌نویسد: سر ستون‌ها شامل انارهای برنزی بودند که با برنز خالص پوشانده شده بود و حلقه گل‌های برنزی نیز آن‌ها را زینت داده بود. به نظر می‌رسد که این طرح‌ها تقلیدی از شکل لوتوس یا سوسن مصری بوده است. نماد مخوفی که مخصوص هندوها و مصریان بود.

به هر حال می‌دانیم که ماسون‌ها صبورانه منتظر روزی هستند که معبد سلیمان را در محلی که خود معتقدند زمانی در آن وجود داشته یعنی بیت‌المقدس بازسازی کنند. اما آیا سیب‌های قرار گرفته در دیوان عالی رژیم‌صهیونیستی نیز منتظرند تا روی ستون‌های معبدی که بعدها ساخته خواهند شد قرار بگیرند؟

نتیجه‌گیری
در این نوشتار، آشکارا به درون نمادگرایی‌های سری دیوان عالی اسرائیل رسوخ کردیم. اگرچه واضح است که معماری این ساختمان نمادهای مهم مرتبط با معنویت و رسیدن به روشنی را در خود جای داده است. دیوان عالی رژیم‌ صهیونیستی نیز مقبره‌ای از اسرار است که آمیخته به شعائر کفرآمیز ترکیب شده با تفاسیر مبهم و سری کتاب‌ مقدس است.

این آموزه‌های سری مخصوص اعضای جوامع مخفی و سری است که روچیلدها نیز به وضوح بخشی از آن هستند. اما معانی مشکوک و رمزی این ساختمان از عموم مردم پنهان شده است.
  • منبع: مشرق

"اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَِّجلْ فَرَجَهُمْ"

نوع مطلب : مقاله شیطان پرستی و ماسونی، فراماسونری، عکس و والپیپر، 
برچسب ها : فراماسونری، نفوذ معماری فراماسونری در خاورمیانه،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 02 و 24 دقیقه و 20 ثانیه

You made your stand extremely clearly!!
buy cialis cialis daily no prescription cialis cheap prix de cialis cialis authentique suisse cialis kamagra levitra click here to buy cialis we choice free trial of cialis canadian discount cialis cialis 5 mg para diabeticos
دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت 13 و 21 دقیقه و 31 ثانیه

You suggested that wonderfully.
il cialis quanto costa acquistare cialis internet tadalafil 20 mg we use it 50 mg cialis dose cialis 20 mg ou trouver cialis sur le net order generic cialis online cialis generico postepay viagra vs cialis vs levitra tadalafil 5mg
دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت 02 و 05 دقیقه و 38 ثانیه

You made your point!
cialis kaufen wo cialis uk next day cialis flussig cialis 100 mg 30 tablet cialis canadian drugs cialis from canada cialis lowest price cialis qualitat safe dosage for cialis cialis coupon
یکشنبه 11 آذر 1397 ساعت 13 و 05 دقیقه و 42 ثانیه

You actually mentioned it well!
cialis taglich tadalafilo tarif cialis france cialis venta a domicilio we choice cialis uk viagra cialis levitra cialis 20 mg cost purchase once a day cialis cialis mit grapefruitsaft cialis patentablauf in deutschland
یکشنبه 11 آذر 1397 ساعت 01 و 53 دقیقه و 43 ثانیه

You said it very well..
cialis farmacias guadalajara cialis for bph buy generic cialis when will generic cialis be available cialis 50 mg soft tab rezeptfrei cialis apotheke cialis in sconto cialis 5mg cialis 5mg billiger weblink price cialis
شنبه 10 آذر 1397 ساعت 13 و 07 دقیقه و 33 ثانیه

Wonderful content. Many thanks!
cialis canada on line cialis uk cialis savings card cialis alternative tadalafil 20 mg usa cialis online cialis kaufen cialis professional from usa achat cialis en itali wow cialis 20
جمعه 9 آذر 1397 ساعت 14 و 06 دقیقه و 56 ثانیه

Thanks a lot, I enjoy it!
canada discount drugs cialis prices on cialis 10 mg can i take cialis and ecstasy cialis 5mg billiger cipla cialis online cialis herbs cialis canada cialis generisches kanada cialis pills in singapore cialis side effects
جمعه 9 آذر 1397 ساعت 02 و 20 دقیقه و 45 ثانیه

Regards. A good amount of info!

cialis for sale south africa cialis wir preise generic cialis review uk cialis side effects fast cialis online legalidad de comprar cialis cost of cialis per pill online prescriptions cialis 40 mg cialis what if i take cialis patent expiration
پنجشنبه 19 مهر 1397 ساعت 13 و 08 دقیقه و 17 ثانیه

Position clearly considered.!
vardenafil buy levitra 10mg levitra 10 mg prezzo buy levitra 10mg buy generic levitra buy levitra levitra 10 mg kopen buy levitra online vardenafil 20mg levitra prices
سه شنبه 10 مهر 1397 ساعت 07 و 45 دقیقه و 25 ثانیه

You actually explained it wonderfully!
bulk cialis tadalafilo il cialis quanto costa link for you cialis price cialis taglich brand cialis generic cialis cuantos mg hay cialis daily cialis en 24 hora cialis generico lilly
شنبه 7 مهر 1397 ساعت 02 و 06 دقیقه و 20 ثانیه

Regards, Plenty of content!

cialis patent expiration cialis for daily use cialis in sconto cialis generico cialis 20 mg cut in half opinioni cialis generico cialis arginine interactio cialis mit grapefruitsaft buy generic cialis cialis kaufen wo
شنبه 31 شهریور 1397 ساعت 18 و 28 دقیقه و 14 ثانیه

You actually mentioned it wonderfully.
global pharmacy canada canadian drug canadian pharmacies online prescriptions drugstore online drugs for sale canada viagra canadian medications, liraglutide safe canadian online pharmacies rx from canada pharmacy near me
سه شنبه 13 شهریور 1397 ساعت 05 و 01 دقیقه و 47 ثانیه

Wow lots of superb knowledge.
viagra online pharmacy levitra buy viagra online paypal order viagra no prescription how do i buy viagra online ordering viagra is it illegal to buy viagra buy viagra online next day delivery buy cheap viagra pills online can you buy viagra at cvs how can i buy viagra without seeing a doctor
دوشنبه 12 شهریور 1397 ساعت 03 و 00 دقیقه و 53 ثانیه

You said this fantastically.
side effects of cialis precios cialis peru we choice cialis pfizer india click here take cialis generic cialis with dapoxetine cialis generisches kanada buy original cialis generic cialis review uk cialis therapie buy original cialis
یکشنبه 11 شهریور 1397 ساعت 13 و 36 دقیقه و 20 ثانیه

You've made the point.
cialis para que sirve cialis with 2 days delivery cialis mit grapefruitsaft cialis 10mg prix pharmaci calis cuanto cuesta cialis yaho precios de cialis generico cialis ahumada no prescription cialis cheap cialis for sale
سه شنبه 23 مرداد 1397 ساعت 03 و 48 دقیقه و 56 ثانیه

Really plenty of beneficial material!
buy generic viagra cheap how do i get viagra online online purchase of viagra buy viagra uk without prescription get a viagra prescription online honest place to buy viagra find viagra online online pharmacy for viagra buy viagra cheapest buy generic viagra pills
دوشنبه 22 مرداد 1397 ساعت 13 و 58 دقیقه و 18 ثانیه

Kudos! Helpful stuff!
cialis taglich no prescription cialis cheap cialis generic availability no prescription cialis cheap cialis 20 mg cut in half cialis 100mg suppliers price cialis wal mart pharmacy cialis name brand cheap cialis 10mg prix pharmaci best generic drugs cialis
دوشنبه 7 خرداد 1397 ساعت 03 و 55 دقیقه و 05 ثانیه

Really tons of amazing advice.
cialis 5 mg effetti collateral get cheap cialis cialis tadalafil cialis great britain cialis herbs cialis sans ordonnance price cialis wal mart pharmacy cialis online napol cialis patent expiration non 5 mg cialis generici
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 ساعت 05 و 13 دقیقه و 24 ثانیه

Appreciate it! An abundance of tips.

acheter du cialis a geneve order cialis from india can i take cialis and ecstasy safe dosage for cialis buy cialis cialis usa cost cialis sicuro in linea walgreens price for cialis cialis 20 mg cost cialis sans ordonnance
جمعه 7 اردیبهشت 1397 ساعت 20 و 07 دقیقه و 44 ثانیه

You reported that adequately.
comprar cialis 10 espa241a cialis canada on line cialis 10mg prix pharmaci chinese cialis 50 mg effetti del cialis tadalafil 10 mg how to buy cialis online usa cialis generico en mexico achat cialis en itali cialis coupons
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 ساعت 06 و 59 دقیقه و 23 ثانیه

Thanks, Ample advice.

buy viagra online without prescription with overnight delivery buy cheap viagra online without prescription can i buy viagra without prescription order viagra online no prescription buy viagra online with prescription viagra tablets buy online order viagra online uk is it legal to buy viagra online from canada buying viagra from canada is buying viagra online legal
جمعه 17 فروردین 1397 ساعت 22 و 44 دقیقه و 28 ثانیه

You said it adequately.!
5 mg cialis coupon printable cialis free trial cialis for bph where cheapest cialis cialis generic availability usa cialis online cialis 20 mg cost link for you cialis price i recommend cialis generico safe site to buy cialis online
جمعه 3 فروردین 1397 ساعت 20 و 33 دقیقه و 19 ثانیه

With thanks! A good amount of stuff.

cialis herbs venta cialis en espaa cialis generic availability cialis 5 mg schweiz cialis vs viagra price cialis per pill cost of cialis cvs safe dosage for cialis cialis uk cialis 200 dollar savings card
دوشنبه 28 اسفند 1396 ساعت 02 و 07 دقیقه و 33 ثانیه

Incredible tons of superb information.
generic for cialis online cialis tadalafil 10 mg cialis uk next day 40 mg cialis what if i take acquisto online cialis effetti del cialis cialis daily new zealand tadalafilo only best offers cialis use
شنبه 31 تیر 1396 ساعت 00 و 55 دقیقه و 00 ثانیه
Great beat ! I would like to apprentice
while you amend your web site, how could i subscribe for a blog site?
The account aided me a applicable deal. I had been tiny bit acquainted of this
your broadcast provided vivid transparent concept
پنجشنبه 29 تیر 1396 ساعت 07 و 34 دقیقه و 35 ثانیه
I have read a few excellent stuff here. Definitely
value bookmarking for revisiting. I surprise how
so much effort you put to make any such wonderful
informative site.
پنجشنبه 29 تیر 1396 ساعت 07 و 01 دقیقه و 07 ثانیه
Unquestionably imagine that that you said.
Your favourite reason appeared to be at the web the simplest factor to keep in mind of.
I say to you, I definitely get irked whilst other
folks consider issues that they just don't recognise
about. You controlled to hit the nail upon the top and also outlined out the entire
thing without having side effect , people could take
a signal. Will likely be again to get more. Thanks
پنجشنبه 29 تیر 1396 ساعت 02 و 39 دقیقه و 41 ثانیه
Excellent blog you've got here.. It's hard to find good quality writing like yours nowadays.
I honestly appreciate people like you! Take care!!
پنجشنبه 29 تیر 1396 ساعت 02 و 30 دقیقه و 05 ثانیه
It's awesome in support of me to have a web site, which is good in support of my experience.
thanks admin
پنجشنبه 29 تیر 1396 ساعت 02 و 14 دقیقه و 30 ثانیه
I blog often and I really appreciate your information. Your article has truly peaked my interest.
I will book mark your website and keep checking for new details about once per week.
I opted in for your Feed as well.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30موضوعات
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

follow mahdi against satan

 
 
بالای صفحه