تبلیغات
ضد شیطان پرستی - افشاگری های هنری فورد علیه صهیونیست و امریکا – قسمت اول
 
ضد شیطان پرستی
قولو لا اله الا الله
درباره وبلاگ


سلام به همه منتظران !
اونایی که منتظر فرج مولا (عج) هستن!
امیدوارم هر چه زودتر مولا (عج) ظهور کنن و دل ما رو شاد کنن!
برای سلامتی و ظهور مولا (عج) صلواتی را هدیه فرمایید!
راستی پیشنهاد و انتقاد یادتون نره!

مدیر وبلاگ : محمد سرمدی
نویسندگان

أعُوذُ بِاللهِ مِنَ الْشَیْطانِ الْرَجیمْ

بِسْمِ اللهِ الْرَحْمنِ الْرَحیمْ

 

هنری فورد، صاحب شرکت معظم اتومبیل سازی فورد قریب به ۹۰ سال پیش در افشای فعالیتهای صهیونیزم در آمریکا تلاش بسیاری صورت داد .

افشاگری های هنری فورد علیه صهیونیست و امریکا  قسمت اول

وی در کتاب «یهود بین الملل» می نویسد: «بسیاری از اندیشمندان و نویسندگان، قبل از فعالیت رسمی سازمان صهیونیزم، بر پنهان بودن اهداف جهان گستر یهود در پشت طرح ایجاد دولت یهودی تأکید می کردند. یهودیان متنفّذ نیز همچون دیگر موارد، این مسئله را یک جنگ روانی علیه قوم یهود عنوان می نمودند اما امروز که به یک قدرت مسلط تبدیل شده اند و از کسی واهمه‌ای ندارند، علناً بر سلطۀ خود بر دولتها تأکید می کنند. کنترل‌ کنندگانِ مالیِ بین‌المللی منحصراً یهودی هستند(۱).»

کاملاً روشن است که صاحب ثروت بودن با کنترل ‌کردن یکی نیست. یهودی که جهان را کنترل می کند صاحب ثروت است ولی علاوه بر آن چیزی دارد که بسیار مؤثرتر از ثروت است و آن نبوغ و استعداد تجاری و ارباب منش ن‍ژاد خویش است. از سوی دیگر یهود از نوعی وفاداری و انسجام نژادی بهره می برد که نظیر آن در هیچ یک از جوامع بشریِ وجود ندارد».[۳]

افشاگری های هنری فورد علیه صهیونیست و امریکا  قسمت اول

هنری فورد در روزنامۀ مشهور بورن ایندیپندنت نوشت: « ما مدعی نیستیم که حرف آخر را در خصوص یهودیان مقیم آمریکا بیان داشته ایم، بلکه صرفاً نفوذ کنونی یهود را در این کشور توصیف می کنیم. مخالفت ما صرفاً با اندیشه هاست. اندیشه های دروغینی که بنیۀ اخلاقی ملّت ما را تضعیف می کند. این اندیشه ها از منابعی سرچشمه می گیرد که به سهولت قابل شناسایی اند و صرفاً از طریق افشاگری و آگاه ساختن افکار عمومی می توان از پیشرفت آن جلوگیری کرد بگذارید ملّت آمریکا برای یک بار بفهمد که این نه یک انحطاط طبیعی، بلکه توطئۀ حساب شده و ویرانگری است که هم اکنون ما را احاطه کرده است».

۱-کنترل بازارهای مالی جهان در دست یهود است. به عنوان نمونه، قیمت گذاری روزانۀ بازار جهانی طلا که از «اتاق طلایی» در شهر لندن انجام می گیرد در انحصار خاندان روچیلد می باشد.

هنری فورد در سلسله مقالات معروف خود آمریکاییان را از سقوط در منجلاب فساد مادی و انحطاط اخلاقی بر حذر داشته و از جریان سازماندهی شده ای سخن گفت که تدریجاً با ترویج لیبرالیزم اخلاقی و تساهل اعتقادی، جامعۀ آن روز آمریکا را به سمت فساد و تباهی سوق می داد. هدف او آن بود که ملّت آمریکا را از خطر شکل گیری امپراطوری فرهنگی و اقتصادی یهود در این کشور آگاه سازد. هنری فورد با تیزبینی خاص خود دریافته بود که مسئلۀ یهود در آمریکا به قلمرو سیاست و اقتصاد محدود نمی شود و فرهنگ و هنر و رسانه های جمعی را نیز در بر می گیرد. فورد، سینمای آمریکا را مهمترین و مؤثرترین ابزار تبلیغی صهیونیزم بر می شمرد و بر این باور بود که صهیونیستها از طریق سینما سعی در تخریب و انهدام ارزشهای اخلاقی و مبانی اعتقادی جامعۀ آمریکا را دارند.

وی در کتاب یهود بین الملل که اکثر نسخه های آن توسط صهیونیست ها خریداری و نابود شد می نویسد: «صنعت سینما و تئاتر، تجارت شکر، گندم، تنباکو، پنبه، فولاد و۵۰% از صنعت بسته بندی گوشت و بیش از ۶۰% از صنعت کفش، صنعت موسیقی و تولید ادوات موسیقی و تجارت جواهرات، حبوبات، بنزین، فولاد، نشریات، رسانه ها و کارخانجات مشروبات الکلی و صندوق های وام و همه در دست یهودیان آمریکاست که یا به تنهایی و یا با مشارکت یهودیان سایر ممالک آنها را اداره می کنند ملّت آمریکا رضایت ندارد که یهود بازارهای تجارتی خود را در این کشور متمرکز نمایند زیرا تاریخ نشان داده است که هر کشوری که یهود در آن تمرکز کنند، عوامل فساد در آن افزایش یافته و متعاقباً کشورهای دیگر نسبت به آن بدبین خواهد شد چنان که نسبت به اسپانیا، آلمان و انگلستان اتفاق افتاد در آمریکا دو سازمان یهودی وجود دارد؛ یکی به نام «کهیلا نیویورک» و دیگری به نام «کابینۀ یهودی آمریکا».

کهیلا که امروز به صورت یک حکومت مستقل در آمده است، تمامیِ تصویب نامه هایش قانون محسوب می شود و شاید این سازمان یکی از قدرتمندترین اتحادیه های یهودی محسوب گردد.

در این سازمان، امپریالیستها و کمونیستها و خاخامهای یهودی چون برادر بر سر یک میز نشسته و زیر پرچم یهودا برای اهداف خود برنامه ریزی می کنندیهودی ها در هر گوشه و کناری نفوذ کرده اند به حدی که هرچه کلیسا در آمریکا وجود دارد زیر نظر آنها مشغول فعالیت است. در حقیقت تریبون های کلیسا وسیله ای از وسایل تبلیغات یهود می باشد. به نظر من اگر کشیش ها و کاردینال ها در حرف ها و گفته های خود دقت بیشتری نمایند متوجه این مسأله می شوند که ۷۰ درصد سخنان آنها ریشه گرفته از اندیشه های یهود است تعیین رئیس جمهوری آمریکا تنها به دست یهود است ولی بیچاره ملّت که گمان می کند او خودش رئیس را تعیین کرده است. اگر رئیس جمهور بنای ناسازگاری با ایشان گذارد، آن قدر فساد و دزدی دربارۀ او کشف خواهد شد که بالاخره یا تسلیم شده و یا کناره گیری می کند!هنوز یهود به همان سیاست قدیم مبنی بر مخفی کاری و عدم ظاهر شدن در صحنه پایبندند و اعتقاد دارند که باید غیریهودیان را ابزار قرار داد و از پشت صحنه آنان را کنترل کرد، چرا که در پشت پرده هیچ گاه چون گذشته مورد اتهام واقع نخواهند شد یهود می کوشند تا رسانه های تبلیغاتی را در انحصار بگیرند(۱) و چون تئاتر و سینما تأثیر شگرفی در فکر و روح افراد جامعه می گذارد، این صنعت یا در دست آنهاست و یا علیه آنها برنامه ای اجرا نمی کند

افشاگری های هنری فورد علیه صهیونیست و امریکا  قسمت اول

صاحب امتیاز تمام شرکتهای سینمایی یهودی هستند(۲). یهود می کوشند تا اخلاق ملّتها را به فساد کشانند و از این راه بر فکر و روح آنها تسلط یابند. امروز این مسئله به صورت وحشت انگیزی در تئاتر و سینمای آمریکا بروز کرده است. مردم از آن که خانه هایشان محل رقص و موسیقی شده است به ستوه آمده اند ولی نمی دانند که موسیقی نیز جزو انحصارات یهود است. این یهود هستند که جوانان ما را یک مشت افراد احمق و نافهم بار آورده اند موسیقیِ جاز که امروز در هر محفلی چهرۀ موحش خود را به نمایش می گذارد، یکی از ابداعات پر سود یهود است که آن را برای فساد اخلاق خلق کرده اند. معمولاً اگر کسی در فسادهایی که جامعۀ امروز را تهدید می کند تحقیقی به عمل آورد بدون شک در خواهد یافت که دست یهود در تمام آنها دخالت دارد(۳) و حتی جنگهای خونینی که تا به حال صدها هزاران تن را نابود کرده است به دست مرموز یهود بر پا شده است(۴)».

افشاگری های هنری فورد علیه صهیونیست و امریکا  قسمت اول

۱- ۸۵% رسانه های دنیا در اختیار یهود است و ایشان هر طور که بخواهند به ذهن مخاطبان خویش جهت می دهند.

۲- تمامى کمپانى‏هاى اصلى تولید فیلم هالیوود مانند پارامونت، متروگلدوین مایر، یونایتد آرتیست، فاکس قرن بیستم، برادران وارنر و به صهیونیستها‏ تعلق دارد. تولید فیلمهای ضد ایرانی چون «اسکندر کبیر»، «۳۰۰» و نیز به وسیلۀ همین کمپانی ها انجام می گیرد. بیش از ۹۰% از افرادی که در صنعت فیلم سازی آمریکا فعالیت می کنند یهودی هستند.

۳- شبکۀ وسیعی از کلوبهای شبانه و مراکز فحشاء توسط ویلیام ساموئل رُزِنبرگ(مشهور به بیلی رز) که از یهودیان مهاجر آمریکا است، تأسیس شد. غول صنایع مشروب سازی، یهودی مهاجر ساموئل برنفمن است. امروز دفتر مرکزی کمپانی مشروبات الکلی برونفمن ها(به نام سیگرام) در نیویورک است و در ۱۲۰ کشور جهان شعبه دارد و فروش سالانۀ آن بیش از یک میلیارد دلار است. روچیلد نیز بزرگترین امپراطوری قمار را در ایالات متحده ایجاد نمود.

۴- به طوری که اشاره خواهد شد یهود در ایجاد دو جنگ جهانی خانمانسوز اول و دوم نقش مستقیم و انکارناپذیری داشتند. ضمناً کارتلهای تسلیحاتیِ آمریکا و انگلستان(بزرگترین اسلحه سازان جهان) در کنترل یهود است.

منتظر ادامه این مقاله باشید

"اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَِّجلْ فَرَجَهُمْ"

نوع مطلب : فراماسونری، مقاله، مقاله شیطان پرستی و ماسونی، 
برچسب ها : هنری فورد،
لینک های مرتبط :
شنبه 18 شهریور 1396 ساعت 08 و 34 دقیقه و 01 ثانیه
This website definitely has all of the info I needed about
this subject and didn't know who to ask.
شنبه 18 شهریور 1396 ساعت 05 و 50 دقیقه و 41 ثانیه
Every weekend i used to pay a quick visit this website, because i want enjoyment, as this this website conations in fact pleasant funny data too.
شنبه 17 تیر 1396 ساعت 15 و 06 دقیقه و 11 ثانیه
Normally I do not read article on blogs, but I wish to say that this write-up very pressured me to check out and do
it! Your writing taste has been amazed me.
Thanks, quite nice article.
پنجشنبه 15 تیر 1396 ساعت 09 و 49 دقیقه و 16 ثانیه
Sweet blog! I found it while searching on Yahoo
News. Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo
News? I've been trying for a while but I never seem to
get there! Many thanks
دوشنبه 1 خرداد 1396 ساعت 10 و 21 دقیقه و 44 ثانیه
Very good post. I'm going through many of these issues as
well..
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 ساعت 17 و 26 دقیقه و 06 ثانیه
Hello, i think that i saw you visited my site thus i came to “return the favor”.I am attempting to find things to enhance my website!I suppose its ok to use some of your ideas!!
جمعه 25 فروردین 1396 ساعت 09 و 41 دقیقه و 59 ثانیه
My family members every time say that I am killing my time here at
web, except I know I am getting familiarity all the time by reading thes fastidious articles or reviews.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

موضوعات
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

follow mahdi against satan

 
 
بالای صفحه